Whatsapp iletişim
 Beyazesyabayim.com

Kampanyalar


KAMPANYA - 1 

 Kampanya 01-31 Temmuz 2020 TV HEDİYE Kampanyası 

Kampanya Beyazesyabayim.com'da 3'lü Çeyiz seti alımlarında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için Seçili beyaz eşyaz eşya ürün gruplarından 3 parça beyaz eşya ürünü sepetine ekleyen kullanıcılar aynı sepet'e Arçelik A32L 5845 4B LED TV  eklendiğinde tv değeri kadar indirim olacaktır. Sepetlerine Tv eklemeden indirim oluşan siparişler iptal edilecektir.

Kampanya dahilinde seçili buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, solo fırın, ankastre fırın, ankastre bulaşık, ankastre buzdolabı ve ankastre çamaşır makinesi ürünlerinin 3 tanesinin birlikte alımına 1.499 TL değerinde Arçelik A32L 5845 4B  LED televizyon hediye edilecektir. 

Önemli Not: 9 KG çamaşır Makineleri, 6344, 6344 I, 570505 EI Ve 8103 YD Çamaşır Makinesi modellerinden Çeyiz seti dahilinde satın almak isteyen kullanıcılar canlı destek, whatsapp veya telefon ile bizleri arayarak talepte bulunması gerekmektedir.

Arçelik A32L 5845 4B  LED Tv Yerine farklı TV modeli almak isteyen kullanıcılar ( Arçelik A65L 8900 ve Arçelik A55L 8900 5A Diamond Pro 950 TL ) Diğer Tüm Tv modelleri için 1.000 TL indirim yapılacaktır.)

Kampanyaya hazır çeyiz setleri dahil değildir.

Çeyiz setlerinin teslim süresi servis hizmeti ile birlikte  20 ila 25 gündür.

 

KAMPANYA - 2 

 Kampanya 01-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında  geçerlidir. ÇAMŞIR MAKİNESİ ALANA ÜTÜ HEDİYE! 

Beyazesyabayim.com'da Sepetine 10124 D Çamaşır Makinesi veya  9124 D Çamaşır Makinesi Ekleyen Kullanıcılar Aynı sepet'e K 4256 Ütü eklediğinde ütü HEDİYE edilecektir. 

 

KAMPANYA - 3 

 Kampanya 01-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında  Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. 

Kampanya 01 – 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında Beyazesyabayim.com'da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminde Beyazesyabayim.com'da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin Puan kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya dahilinde bu aralıklarda yapılan ödemelerden kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Beyazesyabayim.com'da kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir. Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra harcanabilecektir.

Chippin ile nasıl ödeme yaparım?

Öcelikle istediğiniz ürünü sitemiz üzerinden HAVALE ile bir sipariş oluşturmalısınız (not:havale ödemesini yapmıyorsunuz sadece alacağınız ürünü ve ürünü teslim edeceğimiz adresi belirlenmesi için bunu yapıyorsunuz) Daha sonra mobil cihazınıza chippin uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra chippin uygulamasına üye olmanız gerekiyor ardından chippin uygulamasına alışveriş yapacagınız Kredi kartınızı tanımlamalısınız. bu işlemleri yaptıktan sonra Sitemiz uzerinden Telefonla, Canlı destek veya Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

*Chippin ile yapılan ödemeler sadece yapı kredi word kartlara vade farksız 4+4 taksit olmaktadır. Diğer banka kartlarına tek çekim olmaktadır. (cep telefonu alışverişleri word kart dahil tek çekim olmaktadır.)

 

Beyazesyabayim.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır