Beyazesyabayim.com
Whatsapp iletişim

Kampanyalar


KAMPANYA - 1 

 Kampanya 01-31 Temmuz 2021 Çeyiz Seti Kampanya Detayı 

Beyazesyabayim BÜYÜK ÇEYİZ KAMPANYASI BAŞLADI!

 01 – 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında 4'Lü çeyiz paketi alana 2.000 TL.indirim kampanyası yapılacaktır. 

1.  Bu indirimden faydalanıla bilmesi için, 8 ana ürün grubunda, 4 farklı ürün grubundan 1 er adet ürün alımı yapması gerekmektedir. (4'lü çeyiz seti için 4 farklı ürün grubundan 1 er adet ürün alımı yapılması gerekmetedir.) Ürün grupları çamaşır, bulaşık, buzdolabı, fırın, kurutma, derin dondurucu, TV, Ankastre fırınlar ve Klima şeklinde belirlenmiştir. (Tezgah seviyesi soğutucular, 32 inç ve altı tvler, bazı ankastre ürünler ve 7.000 btu klimalar kampanyaya dahil değildir.)

2. Her müşteri kampanyadan bir sefer indirim alma hakkı bulunmaktadır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari alımlar iptal edilecektir.  Beyazesyabayim kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu kampnaya diger kampanyalarla birleştirilemez.

Diğer tüm sorularınız için canlı destek veya çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

KAMPANYA - 2 

 Kampanya 01-31 Temmuz 2021 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alana çamaşır kurutma makinelerinde 400 TL İndirim Kampanya Detayı 

Kampanya Beyazesyabayim.com'da Solo çamaşır makinesi ve solo çamaşır kurutma makinesi alımlarında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için 1 adet 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi ile 1 adet çamaşır kurutma makinesi aynı sepete eklenmesi durumunda 400 TL indirim hakkı oluşacaktır aksi taktirde kampanyadan faydalanılamayacaktır.

Bu kampnaya diger kampanyalarla birleştirilemez.

Diğer tüm sorularınız için canlı destek veya çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

KAMPANYA - 3 

 Kampanya 01-31 Temmuz  2021 tarihleri arasında  Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. 

Kampanya 01 – 31 Temmuz 2021 Tarihleri arasında Beyazesyabayim.com'da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminde Beyazesyabayim.com'da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin Puan kazanılacaktır.  

Not: Chippin ile Yapılan Ödemelerde %1,25 Alacağınız Ürünlerin Fiyatına Eklenecektir.

Chippin'le her ödeme %3 Chippin Kazanımına ek olarak;

3000 - 3999 TL arası ödemelerde 100

4000 - 4999 TL arası ödemelerde 150

5000 TL ve üzeri ödemelerde 200 TL Chippin Puan Kazanılacaktır

 

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya dahilinde bu aralıklarda yapılan ödemelerden kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Beyazesyabayim.com'da kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir. Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra harcanabilecektir.

Chippin ile nasıl ödeme yaparım?

Öcelikle istediğiniz ürünü sitemiz üzerinden HAVALE ile bir sipariş oluşturmalısınız (not:havale ödemesini yapmıyorsunuz sadece alacağınız ürünü ve ürünü teslim edeceğimiz adresi belirlenmesi için bunu yapıyorsunuz) Daha sonra mobil cihazınıza chippin uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra chippin uygulamasına üye olmanız gerekiyor ardından chippin uygulamasına alışveriş yapacagınız Kredi kartınızı tanımlamalısınız. bu işlemleri yaptıktan sonra Sitemiz uzerinden Telefonla, Canlı destek veya Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

*Chippin ile yapılan ödemeler sadece yapı kredi word kartlara vade farksız 4+4 taksit olmaktadır. Diğer banka kartlarına tek çekim olmaktadır. (cep telefonu alışverişleri word kart dahil tek çekim olmaktadır.)

Beyazesyabayim.com © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır