Beyazesyabayim.com
Whatsapp iletişim

Kampanyalar


KAMPANYA - 1 

 Kampanya 01-30 Kasım 2020 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi alana çamaşır kurutma makinelerinde 600 TL İndirim Kampanya Detayı 

Kampanya Beyazesyabayim.com'da Solo çamaşır makinesi ve solo çamaşır kurutma makinesi alımlarında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için 1 adet 8 kg ve üzeri çamaşır makinesi ile 1 adet çamaşır kurutma makinesi aynı sepete eklenmesi durumunda 600 TL indirim hakkı oluşacaktır aksi taktirde kampanyadan faydalanılamayacaktır.

Bu kampnaya diger kampanyalarla birleştirilemez.

Diğer tüm sorularınız için canlı destek veya çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

KAMPANYA - 2 

 Kampanya 01-30 Kasım 2020 tarihleri arasında  Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. 

Kampanya 01 – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Beyazesyabayim.com'da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminde Beyazesyabayim.com'da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin Puan kazanılacaktır.

Not: Chippin ile Yapılan Ödemelerde %1 Alacağınız Ürünlerin Fiyatına Eklenecektir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya dahilinde bu aralıklarda yapılan ödemelerden kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Beyazesyabayim.com'da kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir. Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra harcanabilecektir.

Chippin ile nasıl ödeme yaparım?

Öcelikle istediğiniz ürünü sitemiz üzerinden HAVALE ile bir sipariş oluşturmalısınız (not:havale ödemesini yapmıyorsunuz sadece alacağınız ürünü ve ürünü teslim edeceğimiz adresi belirlenmesi için bunu yapıyorsunuz) Daha sonra mobil cihazınıza chippin uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra chippin uygulamasına üye olmanız gerekiyor ardından chippin uygulamasına alışveriş yapacagınız Kredi kartınızı tanımlamalısınız. bu işlemleri yaptıktan sonra Sitemiz uzerinden Telefonla, Canlı destek veya Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

*Chippin ile yapılan ödemeler sadece yapı kredi word kartlara vade farksız 4+4 taksit olmaktadır. Diğer banka kartlarına tek çekim olmaktadır. (cep telefonu alışverişleri word kart dahil tek çekim olmaktadır.)

 

Beyazesyabayim.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır