Whatsapp iletişim
Whatsapp iletişim
 Beyazesyabayim.com

Kampanyalar


KAMPANYA - 1 

 01-31 AĞUSTOS 700 TL İNDİRİM Kampanya Bigilendirmesi 

 8 Kg ve üzeri çamaşır makinesi alan müşterilerimiz, kurutma makinelerinde 700 TL indirim hakkı kazanacaktır. 700 TL indirim, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi ürünlerinin beraber alımlarında geçerlidir. Her kullanıcı bir adet indirimli ürün alma hakkına sahiptir ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. 

 

 KAMPANYA - 2 

 01-31 AĞUSTOS  ZUBİZU İndirimi Kampanya Bilgilendirmesi 

 

BU ÜRÜNDE ZUBİZU İNDİRİMİ VAR! yazılı ürünlerin indirimlerin den faydalanmak için ZUBİZU uygulamasını cep telefonunuza indirip uygulama için de ARÇELİK sayfasına gelerek ARÇELİK'i TAKİP etmeniz gerekiyor.

ZUBİZU ya kayıt oldugunuz cep telefonu numarası ile sitemizden sipariş verdiğiniz cep telefonu numarası ayını olması gerekmektedir.

 

*Yukardaki şartları yerine getirilmemesi durumunda verilen siparişler iptal edilecektir.*

 

 KAMPANYA - 3 

 01-31 AĞUSTOS HEDİYELİ ÜRÜN Kampanya Bigilendirmesi 

584611 EI - 584611 MB - 574560 EI - 574560 EB Buzdolabı Modelinden satınalan herkese Arçelik MF 30 QB Mini fırın HEDİYE!

Kapanyadan yararlanmak için yukarda belirtilen buzdolabı modellerinden almanız yeterli olacaktır.

Satın alma işlemini yaptıktan sonra müşteri temsicilerimiz sizlerle iletişime geçip teslimat bilgisini paylaşacaktır HEDİYE mini fırın satın alınan buzdolabı ile birlikte teslim edilecektir. HEDİYE ürünün kargo maliyeti beyazesyabayim.com'a aitir.

Beyazesyabayim.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır