Whatsapp iletişim
 Beyazesyabayim.com

Kampanyalar


 KAMPANYA - 1 

 Kampanya 01-30 Nisan 2020 tarihleri arasında  3'lü Çeyiz seti kampamnya detayı 

1.  Çeyiz seti indirimden faydalanabilmenizi için, solo çamaşır makinesi, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, kurutma makinesi, derin donrucu, ankastre fırın, ankastre bulaşık, ankastre buzdolabı, ankastre çamaşır makinesi ürün gruplarından birer adet olmak koşulu ile minimum 3 adet ürün alımında sepet'te geçerli 600 TL.indirim veya SD 9961 Şarjlı Dik Süpürge HEDİYE uygulanacaktır. 

2. Hazır çeyiz setlerinde süpürge hediyesi yapılmayacaktır.

3. Her müşteri kampanyadan bir sefer indirim alma hakkı bulunmaktadır. 

4. Kampanyaya büro tipi buzdolabı ve mini fırınlar dahil değildir.

5. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

6. Çeyiz setlerinin teslim süresi 15 ila 20 gün arasıdır.
  

KAMPANYA - 2 

 BİR ALANA İKİNCİ KÜÇÜK EV ALETİNDE %50 İNDİRİM KAMPANYASI 

1. 01 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında küçük ev aletlerinde ikinci ürüne sepet'te %50 indirim yapılacaktır.

2. Bu indirimden faydalanabilmesi için kampanyaya dahil olan seçili ürünlerden minimum iki adet küçük ev aletinin aynı sepet'e eklenmesi gerekmektedir. (aynı yada farklı model olabilir)

3. Her müşteri kampanyadan bir sefer indirim alma hakkı bulunmaktadır. 

4 . Kampanyaya Süpürge ,Türk kahvesi makinesi, buhar jeneratörlü ütü, fritöz, kıyma makinesi, profesyonel mutfak makineleri ve mutfak setleri ile kişisel bakım ürünleri dahil değildir.

5. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

KAMPANYA - 3 

 01-30 Nisan 600 TL İNDİRİM Kampanya Bigilendirmesi 

 8 Kg ve üzeri çamaşır makinesi alan müşterilerimiz, kurutma makinelerinde 600 TL indirim hakkı kazanacaktır. 600 TL indirim, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi ürünlerinin beraber alımlarında geçerlidir. Her kullanıcı bir adet indirimli ürün alma hakkına sahiptir ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. 

 

KAMPANYA - 4 

 01-30 Nİsan Telve veya Çay Makinesi 99 TL  Kampanya Bigilendirmesi 

beyazesyabayim.com 1 nisan 30 nisan Tarihleri arasında Ankstre set alımların Sepet'te K 3300 Beyaz Telve veya K 3293 IC Çay Makinesi 99 TL den alına bilecek. İndirim sadece tek ürüne uygulanacaktır. Sepete Ankastre Seti ve 99 TL den Alınacak ürünün aynı sepette olması gerekyor Diğer kampanyalarla birleştirlemez

KAMPANYA - 5 

 Kampanya 01-31 Mart 2020 tarihleri arasında  Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. 

Kampanya 01 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında Beyazesyabayim.com'da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminde Beyazesyabayim.com'da Chippin ile yapılan her ödemede %3'e Ek

3.000 TL - 3.999 TL arası ödemelerde 100 TL Chippin Puan,

4.000 TL - 4.999 TL arası ödemelerde 150 TL Chippin Puan,

5.000 TL - 5.999 TL arası ödemelerde 200 TL Chippin Puan,

6.000 TL ve üzeri ödemelerde 250 TL Chippin Puan kazanacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya dahilinde bu aralıklarda yapılan ödemelerden kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Beyazesyabayim.com'da kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir. Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra harcanabilecektir.

Chippin ile nasıl ödeme yaparım?

Öcelikle istediğiniz ürünü sitemiz üzerinden HAVALE ile bir sipariş oluşturmalısınız (not:havale ödemesini yapmıyorsunuz sadece alacağınız ürünü ve ürünü teslim edeceğimiz adresi belirlenmesi için bunu yapıyorsunuz) Daha sonra mobil cihazınıza chippin uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra chippin uygulamasına üye olmanız gerekiyor ardından chippin uygulamasına alışveriş yapacagınız Kredi kartınızı tanımlamalısınız. bu işlemleri yaptıktan sonra Sitemiz uzerinden Telefonla, Canlı destek veya Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

*Chippin ile yapılan ödemeler sadece yapı kredi word kartlara vade farksız 4+4 taksit olmaktadır. Diğer banka kartlarına tek çekim olmaktadır. (cep telefonu alışverişleri word kart dahil tek çekim olmaktadır.)

 

Beyazesyabayim.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır