Beyazesyabayim.com
Whatsapp iletişim

Kampanyalar


KAMPANYA - 1 

 Kampanya 01 Ocak - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında  Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. 

Kampanya 01 Ocak – 31 Ocak 2023 Tarihleri arasında Beyazesyabayim.com'da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminde Beyazesyabayim.com'da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin Puan kazanılacaktır.  

Chippin'le her ödeme %3 Chippin Kazanımına ek olarak;

15.000 TL ve üzeri ödemeler de %3 e Ek 500 TL

Her kullanıcı kampanyadan bir sefer yararlanma hakkı bulunmkatadır.

Chippin ile yapılan her ödemede %1.20 vade farkı uygulanmaktadır.

 

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya dahilinde bu aralıklarda yapılan ödemelerden kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Beyazesyabayim.com'da kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir. Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra harcanabilecektir.

Chippin ile nasıl ödeme yaparım?

Öcelikle istediğiniz ürünü sitemiz üzerinden HAVALE ile bir sipariş oluşturmalısınız (not:havale ödemesini yapmıyorsunuz sadece alacağınız ürünü ve ürünü teslim edeceğimiz adresi belirlenmesi için bunu yapıyorsunuz) Daha sonra mobil cihazınıza chippin uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra chippin uygulamasına üye olmanız gerekiyor ardından chippin uygulamasına alışveriş yapacagınız Kredi kartınızı tanımlamalısınız. bu işlemleri yaptıktan sonra Sitemiz uzerinden Telefonla, Canlı destek veya Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor.

*Chippin ile yapılan ödemeler sadece yapı kredi word kartlara vade farksız 4+4 taksit olmaktadır. Diğer banka kartlarına tek çekim olmaktadır. (cep telefonu alışverişleri word kart dahil tek çekim olmaktadır.)

Beyazesyabayim.com © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır