Beyazesyabayim.com
Whatsapp iletişim

Chippin Nedir?


Chippin ile www.beyazesyabayim.com web sitemizden yapacagınız alışverişlerde %3 ek puan kazanma yöntemidir.

- Chippin ve beyazesyabayim kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Ödeme yöntemleri

- Chippinle Ödeme Yapmak için 0850 554 56 41 arayınız veya canlı destek,whatsapp hatlarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Chippin nedir?

- Koç Holding’den mobil sadakat ve alışveriş uygulaması Chippin, alışveriş yaptıkça hayalini kurduğun ürün ve deneyimlere kolayca sahip olmanı sağlayan, ücretsiz bir uygulama.
 

Chippin’i Yükle

Uygulamayı telefonuna indirir indirmez bilgilerini girerek Chippin’e üye olabilirsin. Dilersen Facebook hesabını kullanarak üye olma işlemini hızlandırabilirsin.
 

Alışveriş Yap, Kazan, Biriktir!

Hayallerini destekleyen markalardan yapacağın her alışverişte, ödediğin tutarın bir kısmını Chippin olarak geri kazanırsın. Biriken Chippinleri hayallerine ulaşmak için biriktirebilir ya da geri ödeme talebinde bulunarak tanımladığın banka hesabına nakit olarak aktarabilirsin.
 

Sevdiklerinle Destekleş

Hayallerinize giden yolda ailenle ya da arkadaşlarınla birbirinize destek olmak istiyorsanız, onları da Chippin’e davet etmekte özgürsün. Biriken Chippinlerini paylaşarak onlara destek olabilir ve onlardan Chippin desteği alabilirsin.
 

Mobil Ödeme Yap

Chippin kazanmak için, alışverişlerinde ödemelerini uygulama üzerinden yapmalısın. Bunun için "Hemen Öde" bölümündeki Chippin numaranı kullanman yeterli. Ama öncesinde en az bir kredi kartını MasterPass alt yapısı ile uygulamaya tanıtırsan alışverişlerin hem hızlanır, hem de daha güvenli hale gelir.

Chippin ile www.beyazesyabayim.com web sitemizden yapacagınız alışverişlerde %3 ek puan kazanma yöntemidir.

 

Chippin ile www.beyazesyabayim.com sitemizden müşteri temsilcilerimiz ile mesajlaşarak veya 0412 223 02 04 müşteri hizmetleri numarası ile uzaktan ödeme yapılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak için veya Chippin bakiyeni harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin. Ödemelerinde birikmiş Chippinlerini kullanabilirsin. Chippin bakiyesi kullanarak yaptığın ödemeler üzerinden tekrar Chippin kazanamazsın. Chippin harcaması dışında kredi kartın ile yaptığın ödemelerden %3 Chippin kazanabilirsin.

Chippin ve beyazesyabayim kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


Ödeme yöntemleri

- Chippinle Ödeme Yapmak için 0412 223 0204 arayınız veya canlı destek,whatsapp hatlarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyazesyabayim.com © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır